O szkole - XIX Liceum Ogólnokształcące w Lublinie

O nas

XIX Liceum Ogólnokształcące od lat cieszy się zaufaniem zarówno uczniów, jak i rodziców. W naszej szkole czekają na Ciebie klasy o profilu: dziennikarskim, psychologicznym, biznesowym lub marketingowym.
Większość klas ma rozszerzony angielski, a drugim językiem, do wyboru, jest niemiecki lub hiszpański. Współpracujemy z niemal wszystkimi wyższymi uczelniami, z wieloma z nich mamy podpisane umowy patronackie.

Atutem szkoły jest jednozmianowy system i funkcjonalna baza dydaktyczna: pływalnia, sala gimnastyczna, pracownie komputerowe, sala multimedialna, biblioteka oraz czytelnia. W szkole działa także stołówka oraz sklepik szkolny.

Aktualnie w szkole trwa remont boiska, które zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

Szukasz szkoły idealnej dla siebie?

XIX Liceum Ogólnokształcące to Twój wybór na szóstkę!